Misyonumuz

Müşterilerimizin bugün ve gelecekteki ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak onları iyi şekilde karşılamaktır. Bu doğrultuda müşterilerimizin ihtiyaçlarını yerinde tespit edip, tüketiciye en uygun modeli sunmak için, çok sayıda bölge müdürlüğü ve satış uzmanından oluşan kadromuz müşterilerimizle sürekli iletişim halindedir.

"En İyi Hizmet Yerinde Ve Eksiksiz Verilen Hizmettir."sloganıyla hareket eden teknik servis ekiplerimiz, bu şekilde müşterilerimizin iş ve zaman kaybının önüne geçmektedirler.

Meşale A.Ş. 25 yılı aşkın mesleki birikim, sektörel tecrübelerini, siz değerli müşterilerimizle paylaşmanın heyecanını ve gururunu duymaktadır.

Sektöründe ülke genelinde sürdürdüğü önderliğini korumayı ve uluslararası pazarlarda etkinliğini artırmayı hedeflemektedir.

Bu doğrultuda yakın bir zamanda bütün dünya ülkelerinde distiribütör yada showroom oluşturulacaktır.

Meşale A.Ş. son yıllarda müşterilerinden gelen yoğun taleple, Türk Kültürü’nün vazgeçilmez öğelerinden olan bakıra geniş yer vererek, her türlü endüstriyel mutfak ürününü bakırla birleştirerek bu ürünlere farklı bir boyut kazandırmıştır.

Endüstriyel bakır ürünlerin ve dekoratif ürünlerin yanı sıra camii alemleri de üreterek, kaybolmaya yüz tutan bu sanatı yeniden daha modern üretim teknikleri ile canlandırmıştır.

Ürünlerini bir gıda itinasıyla hazırlayan Meşale A.Ş. ülkemizde yeterince önemin gösterilmediği Türk çay kültürüne, gerek teknolojik yatırım, gerekse kültürel olarak katkıda bulunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Teknoloji ile insani sıcaklığı ve birikimi harmanlayarak hizmet vermenin yanı sıra; modern uygulamalar ile gelenekselliği de ahenk içerisinde sunmaktayız. Ürün yelpazemizdeki çeşitlilikte öncü, yaygın hizmet ağımızda profesyonel, uzman personelimiz ve zanaatkarlarımızla geleneği geleceğe taşımak adına siz değerli müşterilerimize, bir dünya markasının titizliği ve sorumluluğuyla hizmet vermenin ,zevkin, estetiğin, keyfin modern halini sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Sizlerin memnuniyeti, ortamlara keyif ve muhabbet katmanın gayreti, bizim en büyük kazanımımızdır.

Meşale A.Ş. çalıştığınız ve dinlendiğiniz her ortamı, keyif alır hale getirmek için ne gerekiyorsa yapmaya devam edecektir.

Paylaş